Jaunumi

Rūķu Piparkūku darbnīca

                                          

Pasākuma īss apraksts.....
.....kad ar rūķiem sarunāts, ciemiņi iebrauc lauku mājās ,,Donas" un piparkūku tusiņš ar rūķiem un viņa draugiem var sākties!!!
Ar rūķītes Bumbulītes palīdzību dosimies ekskursijā (ar pārsteigumiem) pa piparu kūku vēsturi, līdz jāņem rūķu cepures un priekšauti!!!
Gatavosim katrs savu Laimes piparu kūku, ko varēsim aizvest mājās un dalīties ar laimīti ar visiem saviem mīļajiem. Dažādas atrakcijas un pārsteigumi, bet uzzināsim un iemācīsimies arī daudz ko par rūķu dzīvi un pa šķirbiņu ieskatīsimies arī Rūķu skolā un amatu mācībā......., bet vai Jūs zināt kādas rūķi blēņas māk?!!!
Kopā baudīsim Rūķu zupas un Rūķu veselības dzēriena mielastu, pēc tam zīlēsim dzēriena biezumos un miltu mākoņos un smiesimies, smiesimies un vēlreiz smiesimies.
Dalības maksa 1 personai = 8 eiro ( 2,5 h programma)
Dalības maksā ietilpst: 
ekskursija pa Piparkūku vēsturi un darbnīca, ar visām izrietošajām un iepriekš aprakstītajām evaņģēlībām.Laimes piparkūkas izgatavošana, līdzņemšanai.
" Rūķu mielasts" - zupa, pēc vēlēšanās var mielastu bāgātināt, atsevišķi vienojoties, var zupu nepasūtīt, tad atņemam 1,50 eiro no programmas cenas. 

Iepriekš pieteikšanās... e- pasts : Donas@inbox.lv; mob.tel.: 26425426
Norises laiks no 01.12.2016. līdz ??????????.
Ar mums var iepazīties tuvāk: 
www.maizes darbnica.blogspot.com
Smiltenes novada Blomes pagasta lauku mājās viesu uzņemšanai ,,Donas''.
Ar laba vēlējumiem
Rūķu patronese, Rūķīte Bumbulīte
Visjautrākā Rūķīte Doniņa
Rūķu profesors Čiekurs
Plīts rūķīte Kukažiņa
Donu rūķu priekšniece Podziņa